Historia Kancelarii

O mnie

Andrzej Bołtryk

Studia prawnicze ukończyłem w 2008 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Byłem również stypendystą  Wydziału Prawa Universiteit Gent w Belgii. 

Ukończyłem studia podyplomowe w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w zakresie ochrony danych osobowych.

W kadencji Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku w latach 2015-2020 pełniłem funkcję Wice Przewodniczącego Komisji ds. Współpracy Regionalnej i Komunikacji Społecznej. W obecnej kadencji Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku jestem przewodniczącym Komisji Wykonywania Zawodu. 

Biegle posługuje się językiem angielskim. Od roku 2014 jestem mediatorem specjalizującym się w mediacji w sprawach gospodarczych. Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego w Białymstoku z dniem 18 lutego 2016 roku zostałem wpisany na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego. Jestem również mediatorem Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Podlaskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku.

Wielokrotnie brałem udział w Europejskim Dniu Prawnika, czy też Ogólnopolskim Dniu Edukacji Prawnej prowadząc wykłady dla młodzieży w licznych szkołach na terenie województwa podlaskiego.

W trakcie mojej pracy zawodowej zdobywałem doświadczenie zwłaszcza w branżach takich jak: nieruchomości, nowoczesne technologie, budownictwo, bankowość oraz finanse. Ukończyłem szereg kursów i szkoleń organizowanych m.in. przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, Krajową Izbę Mediatorów i Arbitrów, Akademię BECK czy też CCIM Chicago Institute, którego sieć obejmuje ponad 1000 rynków nieruchomości na całym świecie. 

Prywatnie jestem pasjonatem gór, zwłaszcza Tatr Wysokich i aktywnego wypoczynku.

kancelaria adwokacka Białystok
Pomoc

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Certyfikaty

Moje szkolenia

W celu podnoszenia jakości usług – świadczonych w ramach działalności Kancelarii – systematycznie biorę udział w szkoleniach, kursach i konferencjach organizowanych w Polsce i innych krajach Europy.

Studia podyplomowe

Certyfikaty RODO

Certyfikaty

Blog Kancelarii

Poznaj najnowsze wpisy

Kontakt

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Mickiewicza 83 lok. 16 15-257 Białystok

Telefon:

+48 692 222 871

Mail:

kancelaria@adwokat-boltryk.pl

Przewiń do góry