Usługi

Obsługa osób prywatnych

W ramach działalności, Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dla osób fizycznych w sprawach m. in. z zakresu prawa cywilnego, spraw rodzinnych, upadłości konsumenckiej, jak również spraw związanych z kredytami frankowymi.

kancelaria adwokacka Białystok kredyt frankowy

Kredyty walutowe

Kancelaria zapewnia pomoc frankowiczom. Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę i nasze doświadczenie w branży bankowej.

Prowadzimy procesy sądowe przeciwko bankom o unieważnienie umów denominowanych oraz indeksowanych do CHF i zwrot uiszczonych rat kapitałowo-odsetkowych, jak również zwrot nadpłat powstałych przez stosowanie klauzul niedozwolonych.

Dzięki naszej pomocy mogą Państwo odzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych. Wybierając Kancelarię Adwokacką Andrzej Bołtryk mają Państwo zapewnioną profesjonalną i indywidualną pomoc adwokata, jasne i przejrzyste warunki współpracy i gwarancję rzetelnego podejścia do Państwa sprawy.

Kancelaria dochodzi wypłaty odszkodowań dla klientów na drodze sądowej, w drodze negocjacji lub mediacji. 

Zapewniamy prowadzenie sprawy przez adwokata, będącego zawodowym pełnomocnikiem.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność rzetelności i przejrzystości procedury dochodzenia odszkodowania.

kancelaria adwokacka Białystok sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

Rozumiejąc jak duże emocje występują w sprawach rodzinnych podchodzimy do nich ze szczególnym zrozumieniem proponując profesjonalną pomoc i wsparcie.

Wspieramy naszych klientów już na etapie przedsądowych negocjacji, prowadzimy mediacje, pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, reprezentujemy przed sądami wszystkich instancji.

Proponujemy naszym klientom pomoc w zakresie: rozwodów, alimentów, spraw związanych z dziećmi, spadki, testamenty, zachowki, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

kancelaria adwokacka Białystok nieruchomości

Nieruchomości

Kancelaria świadczy pomoc prawną dotyczącą wszelkich aspektów związanych z nieruchomościami i prawem budowlanym.

Pomagamy Klientom negocjować kontrakty lub negocjujemy w ich imieniu, reprezentujemy przed organami państwowymi, sądami administracyjnymi i powszechnymi, sporządzamy umowy.

Proponujemy naszym Klientom pomoc w zakresie: umowy najmu, proces budowlany, spory budowlane, finansowanie nieruchomości, sprzedaż.

kancelaria adwokacka Białystok reprezentacja w sprawach cywilnych

Reprezentacja w sprawach cywilnych

Naszym klientom oferujemy pełen zakres obsługi w zakresie:
prawa cywilnego ( dochodzenie roszczeń pieniężnych i niepieniężnych; krajowa i międzynarodowa egzekucja zobowiązań; projektowanie umów, ogólnych warunków umów, wzorów umownych, regulaminów sklepów internetowych; dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia od podmiotów zobowiązanych; kupno, sprzedaż rzeczy i roszczenia z tym związane; ochrona prawa własności),
prawa własności intelektualnej,
prawa rodzinnego (rozwody; władza rodzicielska)
prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku; odpowiedzialność za długi spadkowe; dział spadku i znoszenie współwłasności).

kancelaria adwokacka Białystok reprezentacja w sprawach karnych

Reprezentacja w sprawach karnych

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, na każdym etapie postępowania. Przygotowujemy indywidualną linię obrony w oparciu o analizę akt sprawy, tak aby zapewnić jak najkorzystniejszy efekt podejmowanych działań.

Zważywszy na specyfikę spraw karnych obecność adwokata już przy pierwszych czynnościach może być kluczowa dla przebiegu całego postępowania. Z tego też względu jesteśmy dostępni przez cały czas. Dzięki temu Klienci czują się pewniej, a to wpływa na ostateczny wynik sprawy. Kancelaria zarówno pomaga osobom oskarżonym o przestępstwo, jak również reprezentuje pokrzywdzonych.

Pomoc prawna w sprawach karnych: zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie, postępowanie przygotowawcze, obrona przed sądem, sporządzanie apelacji, dozór elektroniczny.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Przewiń na górę