Usługi

Obsługa osób prywatnych

W ramach działalności, Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dla osób fizycznych w sprawach m. in. z zakresu prawa cywilnego, spraw rodzinnych, upadłości konsumenckiej, jak również spraw związanych z kredytami frankowymi.

kancelaria adwokacka Białystok kredyt frankowy

Kredyty walutowe

Kancelaria zapewnia pomoc frankowiczom. Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę i nasze doświadczenie w branży bankowej.

Prowadzimy procesy sądowe przeciwko bankom o unieważnienie umów denominowanych oraz indeksowanych do CHF i zwrot uiszczonych rat kapitałowo-odsetkowych, jak również zwrot nadpłat powstałych przez stosowanie klauzul niedozwolonych.

Dzięki naszej pomocy mogą Państwo odzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych. Wybierając Kancelarię Adwokacką Andrzej Bołtryk mają Państwo zapewnioną profesjonalną i indywidualną pomoc adwokata, jasne i przejrzyste warunki współpracy i gwarancję rzetelnego podejścia do Państwa sprawy.

kancelaria adwokacka Białystok sprawy frankowe

Upadłość konsumencka

Od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości osoby fizycznej jest jeszcze łatwiejsze. Nie trzeba mieć majątku, ani stałych dochodów aby pozbyć się długów, których nie są Państwo w stanie spłacić. Teraz mają Państwo możliwość zacząć wszystko od początku, z czystym kontem.

Decyzja o upadłości konsumenckiej jest sprawą bardzo poważną i rzutuje na wiele czynników w życiu. Dzięki naszej pomocy dowiesz się jak dokładnie wygląda cały proces, kto może uzyskać upadłość konsumencką, na czym ona dokładnie polega. Pomożemy podjąć prawidłową decyzję i przygotujemy za Ciebie wszystkie skomplikowane formalności. Zapewniamy pełną przejrzystość, rzetelność i profesjonalną pomoc adwokata.

Kancelaria Adwokacka Andrzej Bołtryk zapewni profesjonalną pomoc: przeanalizujemy indywidualnie Twoją sprawę, ocenimy szanse na upadłość, sporządzimy wniosek do sądu i będziemy Cię w nim reprezentować, będziemy Cię reprezentować przed syndykiem.

kancelaria adwokacka Białystok sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

Rozumiejąc jak duże emocje występują w sprawach rodzinnych podchodzimy do nich ze szczególnym zrozumieniem proponując profesjonalną pomoc i wsparcie.

Wspieramy naszych klientów już na etapie przedsądowych negocjacji, prowadzimy mediacje, pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, reprezentujemy przed sądami wszystkich instancji.

Proponujemy naszym klientom pomoc w zakresie: rozwodów, alimentów, spraw związanych z dziećmi, spadki, testamenty, zachowki, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

kancelaria adwokacka Białystok nieruchomości

Nieruchomości

Kancelaria świadczy pomoc prawną dotyczącą wszelkich aspektów związanych z nieruchomościami i prawem budowlanym.

Pomagamy Klientom negocjować kontrakty lub negocjujemy w ich imieniu, reprezentujemy przed organami państwowymi, sądami administracyjnymi i powszechnymi, sporządzamy umowy.

Proponujemy naszym Klientom pomoc w zakresie: umowy najmu, proces budowlany, spory budowlane, finansowanie nieruchomości, sprzedaż.

kancelaria adwokacka Białystok reprezentacja w sprawach cywilnych

Reprezentacja w sprawach cywilnych

Naszym klientom oferujemy pełen zakres obsługi w zakresie:
prawa cywilnego ( dochodzenie roszczeń pieniężnych i niepieniężnych; krajowa i międzynarodowa egzekucja zobowiązań; projektowanie umów, ogólnych warunków umów, wzorów umownych, regulaminów sklepów internetowych; dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia od podmiotów zobowiązanych; kupno, sprzedaż rzeczy i roszczenia z tym związane; ochrona prawa własności),
prawa własności intelektualnej,
prawa rodzinnego (rozwody; władza rodzicielska)
prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku; odpowiedzialność za długi spadkowe; dział spadku i znoszenie współwłasności).

kancelaria adwokacka Białystok reprezentacja w sprawach karnych

Reprezentacja w sprawach karnych

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, na każdym etapie postępowania. Przygotowujemy indywidualną linię obrony w oparciu o analizę akt sprawy, tak aby zapewnić jak najkorzystniejszy efekt podejmowanych działań.

Zważywszy na specyfikę spraw karnych obecność adwokata już przy pierwszych czynnościach może być kluczowa dla przebiegu całego postępowania. Z tego też względu jesteśmy dostępni przez cały czas. Dzięki temu Klienci czują się pewniej, a to wpływa na ostateczny wynik sprawy. Kancelaria zarówno pomaga osobom oskarżonym o przestępstwo, jak również reprezentuje pokrzywdzonych.

Pomoc prawna w sprawach karnych: zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie, postępowanie przygotowawcze, obrona przed sądem, sporządzanie apelacji, dozór elektroniczny.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Kontakt

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Mickiewicza 83 lok. 16 15-257 Białystok

Telefon:

+48 692 222 871

Mail:

kancelaria@adwokat-boltryk.pl

Przewiń do góry